Oğuzhan Uğur açıkladı: “AKP’li arkadaşlara o programa gitmeyin diye mesaj atmışlar”

Millet İttifakı’nın ortak cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Oğuzhan Uğur’un kurucusu olduğu Babala TV’de Mevzular Açık Mikrofon programına konuk oldu.

Aynı zamanda programın sunucusu olan Uğur, 7 saat süren yayın sırasında yaşanan bir tartışmaya ilişkin görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Bir seyircinin söz alarak “Çoğunluğun AK Partili olduğunu söylediniz ama değil” sözlerinden sonra Uğur, “AK Partili arkadaşlarımızın çoğunu çağırdık. Hepsine mesaj gitmiş o programa gitmeyin diye” cevabını verdi.

“VİDEO KESİLMEMİŞTİR”

Uğur paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Baaazı basının yalan ve çirkin başlıkları yüzünden, dünden beri şahsıma ve hatta aileme küçük bir tayfa tarafından ağır hakaretler edilmektedir. Programa katılan bir genç “Oğuzhan Uğur beni ve ailemi hedef gösterdi! Can güvenliğim yok!” gibi yalan açıklamalarda bulunduğu için. Hatta Melih Gökçek de konuyu sahiplenip, benden bu genç adına hesap sormak istedi. Sonrasında paralı hesapların ve baaaaazı basının da desteğiyle olayın bokunu çıkarttılar afedersiniz. Bakın aslında o gence nasıl davranmışım. İzleyiniz. Bu diyalogdan sonra yanına da gittim, tatlı tatlı konuştum. Canlı yayını açmamış, özür de diledim. Tamamını ana bölümde izleyeceksiniz. Ne bir yerde adını geçirdim, ne de hedef gösterdim. Tivitlerim aşağıda, bakınız. Yalanlarının reytingi büyüyünce, hakkım olan yanıtı verip “yalan söylüyorlar, inanmayın dedim” Bu mu hedef göstermek? Teessüf ederim =) Video kesilmemiştir. Yine saf saf açıklama yapmışım videoda bir ton. Peh… Haa evet, elbette hukuk önünde hesap soracağız.”

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir