Ankara Büyükşehir Belediyesi Engelliler İçin Farkındalık Yaz Şenliği Düzenledi

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) ile Çubuk Engelliler ve Engelli Dostları Derneği iş birliğiyle ‘Farkındalık Yaz Şenliği’ düzenlendi. 300 kişinin katıldığı etkinlikte; nefes egzersizi, yüz boyama ve resim yapma gibi aktiviteler yapıldı.

Başkent’te her kesimin ihtiyacını karşılamak için yoğun mesai harcayan Ankara Büyükşehir Belediyesi engelli vatandaşlar için Farkındalık Yaz Şenliği düzenledi. ABB Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, Çubuk Belediyesi ve Çubuk Engelliler ve Engelli Dostları Derneği iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinliğe 300 kişi katıldı.

Etkinlikle ilgili bilgi veren ABB Çubuk Aile Yaşam Merkezi İdarecisi Fatma Yılmaz, şunları kaydetti:

“Bugün Çubuk Abad Parkı’nda, Çubuk Engelliler ve Engelli Dostları Derneği ve Çubuk Belediyesi ile birlikte Farkındalık Yaz Şenliği düzenledik. Etkinliğe 300 kişi katıldı. Amacımız, engelli engelsiz diye ayırmadan tüm insanların birlikte bir şeyler yapabileceğini göstermek. Nefes egzersizi, resim yapma, mini konser ve yüz boyama etkinliği yaptık.”

Çubuk Engelliler ve Engelli Dostları Derneği Başkanı Fadime Karan ise “Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çubuk Belediyesi’ne katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir