Demet Özdemir Kazandığı Paralarla Eğlence Hayatına Girmeye Hazırlanıyor!

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre ekranların sevilen yüzü Demet Özdemir, eğlence hayatına girmeye karar verdi. Özdemir, kazandığı paraları ticarete dönüştürerek işletmecilik yapmaya hazırlanıyor. ?

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/…

Demet Özdemir, başarılı oyunculuk hayatının yanı sıra inişli-çıkışlı özel hayatıyla sık sık magazin manşetlerinde gördüğümüz bir isim.

Ünlü oyuncu Demet Özdemir bu sefer daha farklı bir konuyla magazin gündemine girdi. Oyuncu, kazandığı paraları ticarete dönüştürmeye karar verdi.

Mehmet Üstündağ’a göre Demet Özdemir, kendisi gibi oyuncu ve yakın arkadaşı Anıl Çelik, iş insanları Atilla Bingöl ve Feyza Cihan ile birlikte ortak bir gece klubü açmaya hazırlanıyor.

Mekânı Maslak’ta 300 metrekarelik bir alanda açmaya hazırlanan Özdemir, sıra dışı bir konseptle hizmet vermeyi planlıyor.

Demet Özdemir ve ortaklarının açmaya hazırlandıkları mekân, bir müzikhol olarak hizmet verecek. Bununla birlikte açacakları mekâna dünyaca ünlü starları getirerek eğlence hayatına farklı bir soluk kazandırmayı planlıyorlar.

Demet Özdemir’in işletmeci olarak farklı bir sektöre adım atması yeni maceraların kapısını da aralamış olduğunu gösteriyor.

Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir